Satysfakcja gwarantowana

 

Masz aż 60 dni na zwrot towaru, poznaj szczegóły poniżej.

Satysfakcja 100% gwarantowana

Satysfakcja gwarantowana

 1. Każdy oferowany przez nas towar jest NOWY i ORYGINALNY.  Na każdy produkt wystawiamy Fakturę VAT. Jesteśmy firmą o długoletnim doświadczeniu na rynku,  pozwala to naszym klientom czuć się pewnie i bezpiecznie podczas wyboru produktów, zakupu oraz przy późniejszym wsparciu z naszej strony.
 2.  

 3. Zapewniamy OBSŁUGĘ na NAJWYŻSZYM POZIOMIE! Dla nas klient jest ważny nie tylko przed zakupem,  ale także każdego dnia dbamy o to, abyś był w pełni usatysfakcjonowany z późniejszej obsługi oraz wsparcia.
 4.  

 5. U nas macie Państwo gwarancję udanego zakupu, ponieważ my nie oferujemy tylko towar, lecz najwyższej jakości produkty wraz z profesjonalnym wsparciem! A wszystko to po najlepszych cenach na rynku!
 6.  

 7. GWARANTUJEMY, że jeżeli towar nie spełni Państwa oczekiwań można go będzie zwrócić bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty zakupu (przed odesłaniem towaru należy skontaktować się z obsługą sklepu).  A z produktami naszej marki Bobo Lider możesz to zrobić nawet do 60 dni od daty zakupu. Należy spełnić następujące warunki:
  - posiadać dowód zakupu (imienną fakturę)
  - zwracany towar musi być nowy, nieużywany i w oryginalnym opakowaniu
  - przed odesłaniem towaru należy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta
 8.  

 9. Najwyższa jakość obsługi to nasz standard! Sami nieraz bywamy klientami sklepów internetowych, więc wiemy czego najbardziej oczekuje się od sprzedawcy.


Dołącz już teraz do licznego grona zadowolonych klientów!