O nas

„Centrum Lider" (właściciel marki Bobolider) w obecnym kształcie działa już 9 lat, a nasze doświadczenie oparte jest w sumie na ponad 20-letniej praktyce zawodowej. Ponadto właściciel, jak i pracownicy, są również rodzicami. Stąd bardzo wiele swojej uwagi skupiamy na jakości produktów, by nasze i naszych klientów dzieci rosły zdrowe i szczęśliwe. Obsługę naszych klientów utrzymujemy stale na wysokim poziomie, bo właśnie tego oczekujemy od sprzedawców, gdy sami stajemy się kupującymi.

Oferujemy obecnie na naszym rynku jedne z najtańszych pieluszek wielorazowych, wraz z całym potrzebnym asortymentem do nich. Zapewniamy, iż materiały jak i produkty posiadają odpowiednie certyfikaty, a same pieluszki i inne akcesoria zostały przetestowane przez naszego syna, oraz dzieci naszych pracowników, a dodatkowo już przez tysiące dzieci w Polsce i poza granicami. Najbardziej dumni jesteśmy jednak z wielu pozytywnych opinii naszych klientów, w tym z pozytywnej opinii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie chyba jako pierwsi uzyskaliśmy taką opinię (i na razie najprawdopodobniej jedyni).

Zapraszamy do naszego sklepu na zakupy, a także do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. W razie potrzeby udzielimy fachowej porady w zakresie stosowania naszych produktów. Do Waszej dyspozycji pozostajemy w kontakcie telefonicznym, mailowym i poprzez komunikator GG.

 

Ludmiła Stodolka
Konsultant, specjalista ds. pieluchowania

tel.: 881-413-413
e-mail: bok@bobolider.pl

Napisz do nas na GG:
37722452

Kontakt możliwy od pon. – piątku, w godz. 9.00 – 15.00