Bezpieczne zakupy

 

Bezpieczeństwo Klientów jest dla nas najważniejsze!

Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nie tylko spełniać wymogi prawne i społeczne, by być sklepem godnym zaufania.

Bezpieczne zakupy

  1. Nasze procedury, w tym rozbudowany system informowania o postępie zamówienia, dostępne opcje, regulamin zakupów, polityka bezpieczeństwa i zwrotów są stworzone po to, by zakupy w naszym sklepie były bezpiecznie i przyjemne. Jesteśmy zarejestrowaną, legalnie działającą firmą z punktem odbioru osobistego w Katowicach, przy ul. Okoniowej 1.
  2.  

  3. Nie ukrywamy danych kontaktowych! W razie pytań z chęcią na nie odpowiemy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: bok@bobolider.pl, oraz pod numerem telefonu: 881-413-413 czy komunikatora GG: 37722452. Kontakt z nami możliwy jest od poniedziałku do piątku w godz. 9-15.
  4.  

  5. Bobolider.pl dba o psychiczny komfort naszych klientów dlatego gwarantujemy możliwość zwrotu kupionego towaru w ciągu 14 dni od chwili zakupu bez podania przyczyny. A w przypadku produktów własnej marki Bobo Lider  nawet do 60dni.Więcej na temat zwrotów znajdziesz w naszym regulaminie i programie Satysfakcja 100% gwarantowana.
  6.  

  7. Udostępniamy szeroki wachlarz sposobów płatności. Nasi Klienci mogą wybrać, który ze sposobów płatności budzi ich największe zaufanie oraz jest dla nich najwygodniejszy. Można wybierać spośród: płatności przy odbiorze przesyłki u listonosza lub kuriera, szybkich i bezpiecznych płatności online (za pośrednictwem sprawdzonego systemu: Dotpay), czy klasycznej wpłaty na konto bankowe (przelewem lub na poczcie).

 

 
Zakupy w Bobolider.pl to gwarancja najwyższej jakości produktów i obsługi oraz zadowolenia z zakupów!

Już dziś zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych Klientów.