Pieluszki wielorazowe

W tym dziale znajdziesz wszystkie dostępne w ofercie Bobolider pieluszki wielorazowe. Posiadamy następujące typy: kieszonki (wersja ECO, ECOwzorki, Minkee), All in One (wersja Newborn) (wersja LUX), otulacze ECO Bobolider.  Jeżeli nie wiesz jakie wybrać dla siebie sprawdź w dziale rodzaje pieluszek lub skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy.

Czy warto stosować pieluszki wielorazowe?

Czy warto rezygnować z wygody jaką przy pieluszkowaniu są jednorazówki? Warto! A to tylko niektóre przyczyny, dla których coraz częściej sięgamy po pieluszki wielorazowe.

 1. Zdrowie. Czy to nie jest najważniejsze? Stosując jednorazówki musimy liczyć się z tym, że często dzieci mogą mieć problemy skórne. Odparzenia, alergie, itp. Ten element w pieluszkach wielorazowych jest wyeliminowany praktycznie do zera. A często nawet stosowanie pieluszek wielorazowych polecane jest przez specjalistów, właśnie przy zapobieganiu lub leczeniu problemów skórnych.
 2. Oszczędność. Wielu rodziców czy dystrybutorów przeliczało w tę i we w tę, ile oszczędza się stosując pieluszki wielorazowe w zamian za jednorazówki. W większości daje to dość spore oszczędności wynikające z cen jednorazówek, w stosunku do kosztów coraz tańszych pieluszek wielorazowych. Nawet doliczając koszty prania, środków piorących itp. do pieluszek wielorazowych, ale trzeba też pamiętać, że do jednorazówek doliczyć należy koszty kremów, oliwek, wywozu śmieci, czy nawet nierzadko wizyty u lekarza. Ważnym czynnikiem jest też czas użytkowania pieluszek. Jednorazówki to jest 3 – 3,5 roku, natomiast przy stosowaniu pieluszek wielorazowych, czas ten skracamy nawet o połowę!
 3. Ekologia. Średnio każdy maluch przez 3 lata używając jednorazówek, wyprodukuje ok. 1,5 tony śmieci . W dodatku rozkładać się one będą przez ponad 500lat. Stąd np. w Wielkiej Brytanii niektóre gminy przyznają dotacje na zakup pieluszek wielorazowych. Może i my się tego u nas doczekamy…
Więcej informacji »
Siatka  Lista 
produktów
Ustaw kierunek malejący
 1. Otulacze ECO Bobolider
 2. Pieluszki wielorazowe ECO Bobolider

  Pieluszki wielorazowe ECO BOBOLIDER kpl. z wkładem z mikrofibry.

  Pieluszki wielorazowe najtaniej w Polsce! Komplet: kieszonka + jedna wkładka z mikrofibry. Opisywane tu pieluszki są to tzw. „kieszonki”. Posiadają one kieszonkę do której umieszcza się wkłady (z mikrofibry lub bambusa). Po niewielkim zamoczeniu, można wymienić tylko sam wkład, a pieluszkę użyć ponownie.

  Dowiedz się więcej
  Cena:
  20,90 zł
 3. Pieluszki wielorazowe ECO Bobolider kolory

  Pieluszki wielorazowe ECO BOBOLIDER kpl. z wkładem z bambusa.

  Komplet: kieszonka + jeden bambusowy wkład. Dowiedz się więcej
  Cena:
  24,40 zł
 4. Pieluszki wielorazowe BOBOLIDER ECO Polandia + wkład z mikrofibry. Także dla noworodka.
 5. Pieluszki wielorazowe BOBOLIDER ECO Polandia z wkładem z bambusa. Także dla noworodka.
 6. Pieluszki wielorazowe ECOwzorki
 7. Pieluszki wielorazowe ECOwzorki
 8. Pieluszki wielorazowe LUX Bobolider

  Pieluszki wielorazowe BOBOLIDER LUX z wkładem z bambusa. Jedyna taka!

  Pieluszka "kieszonka", AIO i SIO w jednym! Tego jeszcze nie było! Dowiedz się więcej
  Cena:
  42,00 zł
 9. Pieluszki wielorazowe Minkee Bobolider
 10. Pieluszki wielorazowe Minkee Bobolider